Secret World
Добре Дошли в Secret-World - един необятен и завладяващ магически свят. Моля, регистрирайте се за да намерите много приятели, да се забавлявате и най-вече да получите достъп до вълнуващата ни онлайн РП игра.

Очакваме Ви!
Secret World
Добре Дошли в Secret-World - един необятен и завладяващ магически свят. Моля, регистрирайте се за да намерите много приятели, да се забавлявате и най-вече да получите достъп до вълнуващата ни онлайн РП игра.

Очакваме Ви!
Secret World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексDaily prophetПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Дневник и списък с ученици!

Go down 
АвторСъобщение
Лиса Драгомир
мъгъл
Лиса Драгомир


Брой мнения : 40

Дневник и списък с ученици! Empty
ПисанеЗаглавие: Дневник и списък с ученици!   Дневник и списък с ученици! EmptyСря Дек 30, 2009 1:13 pm

Първи курс:
Грифиндор:

Саманта Грийн: 6 (дом) и 6 (РП)
*Домашното беше добро и имаше собствено мнение. Хареса ми! РПто също беше хубаво. Не беше твърде кратко, което е добре. Също така се радвам, че не си преписвала дословно това, което аз съм казала - няма нужда да чета нещо, което съм написала собственоръчно. Само накрая имаше малко повторения на момичето, но наистина добра работа! Обща оценка И + 20 точки!

Втори курс:
Слидерин:
Алиса Дивайн: Беше леко самодоволно, но... Май ти е такъв героя. Беше дълго, имаше малко синтактичен паралеризъм, но не беше чак толкова тригачно. Въпреки всичко мисля, че можеше по-добре. Обща оценка И + 20 точки!
Елена Гилбърт:Ами.. Началото ми хареса най-много. Постът не беше много дълъг, но мисля, че обхвана всеки един момент от часа. Можеше да кажеш малко повече за твоето животно, но и това не е трагично. Обща оценка И + 20 точки!
Зуко Швайнер:
Реджиния Найтмер: РПто беше дълго, изчерпателно, описателно.. Страхотно! За него получаваш 10 точки. Отговорът на въпроса също беше изчерпателен и НЕ прекопиран, което е похвално. Още 10 точки. Обща оценка - И + 30 точки!
Арабела Найтмер: Браво! И твоето беше много добро!
Обща оценка - И + 20 точки!
Рейвънклоу
Скарлет Грийн - Супер! Хареса ми! Достатъчно дълго - всичко си беше на мястото.
Обща оценка - И + 30 точки!

Върнете се в началото Go down
 
Дневник и списък с ученици!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Дневник и списък с ученици
» Списък с ученици
» Списък на записалите се ученици
» Непотребният дневник и тъпия списък
» Списък

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Secret World :: Други :: Secret World :: Грижа за магическите създания-
Идете на: