Secret World
Добре Дошли в Secret-World - един необятен и завладяващ магически свят. Моля, регистрирайте се за да намерите много приятели, да се забавлявате и най-вече да получите достъп до вълнуващата ни онлайн РП игра.

Очакваме Ви!
Secret World
Добре Дошли в Secret-World - един необятен и завладяващ магически свят. Моля, регистрирайте се за да намерите много приятели, да се забавлявате и най-вече да получите достъп до вълнуващата ни онлайн РП игра.

Очакваме Ви!
Secret World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексDaily prophetПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Флууд ис он дъ мууд!

Go down 
+24
Разказвачът
Сибил Ерисън
Ашли Евънс
Aрaбeлa Haйтмep
Персефона Долкинс
Грейс Блек
Астория Котън
Никол Ашфорд
Едуард ван Фьортедо
Роуз Блек
Алина Дилейни
Хенри Столнбърг
Мис Файър
Джон Тейлър
Томас Дейтън
Брук Андерсън
Рубен
Дидие Дрогба
Ана Б. Дракула
Игнaциyс Рoкyeл
Елвира Еленхел
Алекто Хекантохейри
Лириана Форкънтър
Дейниъл Форкънтър
28 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next
АвторСъобщение
Дейниъл Форкънтър
мъгъл
Дейниъл Форкънтър


Брой мнения : 721

Трезор
Оставаща сума: 750

Флууд ис он дъ мууд! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Флууд ис он дъ мууд!   Флууд ис он дъ мууд! - Page 12 EmptyПет Яну 29, 2010 9:25 am

First topic message reminder :

Дъ Биг Бос ис хиъър! Гууд Морнинг, уаз ъп? :)
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Меган Фокс
мъгъл
Меган Фокс


Брой мнения : 24

Флууд ис он дъ мууд! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд ис он дъ мууд!   Флууд ис он дъ мууд! - Page 12 EmptyСря Май 12, 2010 11:10 am

Вие сте болни бе... Психолог ви трябва и си мисля,че ще е най-удачно и ако се изкарате от филмите ..
Върнете се в началото Go down
Томас Дейтън
Министър на магията
Томас Дейтън


Брой мнения : 327

Флууд ис он дъ мууд! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд ис он дъ мууд!   Флууд ис он дъ мууд! - Page 12 EmptyСря Май 12, 2010 12:12 pm

Да, особено Мони... :D :D :D
Върнете се в началото Go down
http://www.secret-world.forumotion.net
Джеръми Гилбърт
мъгъл
Джеръми Гилбърт


Брой мнения : 68

Флууд ис он дъ мууд! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд ис он дъ мууд!   Флууд ис он дъ мууд! - Page 12 EmptyСря Май 12, 2010 1:25 pm

И аз сънувам шантави сънища, които не са за казване, но баш за Хари Потър никога не съм сънувал. Явно заспиваш с мисълта за него или верно си ненормална. :D
Върнете се в началото Go down
Елвира Еленхел
Първокурсник - Флемио
Елвира Еленхел


Брой мнения : 1020

Трезор
Оставаща сума: 750

Флууд ис он дъ мууд! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд ис он дъ мууд!   Флууд ис он дъ мууд! - Page 12 EmptyСря Май 12, 2010 2:09 pm

Уф, ти пък, какво толкова? Даже и да си измисля, нима е забранено? Йони (е, и Мони) с вас съм! lol Нищо че вие сте бели, а аз черна... И без това винаги съм искала да съм негърка. Не че имаше нещо общо между двете изречения, ама карай, та отпрашвай към... Бургас! ^^
Върнете се в началото Go down
http://the-lost-academy.forumotion.com/forum.htm
Меган Фокс
мъгъл
Меган Фокс


Брой мнения : 24

Флууд ис он дъ мууд! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд ис он дъ мууд!   Флууд ис он дъ мууд! - Page 12 EmptyСря Май 12, 2010 2:41 pm

Трябваше да намеря някакъв жезъл и да го занеса на Хари Потър. Но преди това имах някаква работа у дома и трябваше да се отбия там. Взех жезъла, но го изтървах и той се счупи (хД). И сега, как беше магията за поправка? Как беше? Как беше? Не мога и не мога да се сетя. Излезе, че саморъчно трябва да го направя |поправя|. Хайде подреждай счупените части. После БУМ жезъла в една найлонова торба и я завързах за крака си (?). Май носех и мантия (???). Отивам аз до нас и си свърших работата, и нали после звъня по GSM-а на Хари да му кажа, че след малко идвам. Добре, ама той ми прати хитроумната карта на MMS и видях, че има смъртожаден в кухнята (ами сега хД). Та аз нямам какво да правя и ХОП, бегам в кухнята. Той, нашия, ме усети и започна да си изважда главата от пода (???). Аз без да му мисля много БАМ”, главата с крак и я залепих на горящата печка с дърва. Той малко изквича, но се оправи и продължи пак да излиза. Показа се до раменете и пак БАМ , главата с крак и я заелпих на горящата печка с дърва (от |под| залепяне може да имате в предвид |в| буквален смисъл). Този път по-яко изквича и аз спрях. Докато се показваше напълно, си помислих да скоча от отворения прозорец в кухнята, ама си викам, че ще умра, ако скоча от осмия етаж. -|излишна| И после бягам в стаята си. Той, нашият смъртожаден, се опънал на леглото ми и ми изрежда някакви мъдрости. Аз го гледам объркана мисля заклинания, нали изкарах боядисаното с флумастер шишче (това нали е вълшебната ми пръчка хД). Мисля, мисля, мисля, а той продължава да ръси някакви мъдри мисли.
- Им
терио! - викам аз и тоя почна да ходи там, където сочи върха на пръчката ми (хД). Грешно заклинание. Айде, махнах го тва.
- Круцио! - е т
ва беше заклинанието, което исках. Ама тоя, вместо да започне да се гърчи от болка, започна да пее гръцки песни (хД). Луда работа. Гледам го с недоумление, а той ми се хили. Пробвах го пак, и пак, а пича не спира да пее (бту .. той нямаше пръчка).
- Авада Кедавра! - викам аз, за да се свършва вече, ама НЕ, няма такива работи. Нито зелен лъч светлина, нито умрял смъртожаден, нито нищо. Опитвам аз още пъти и то
з почна да ми се смее. Айде пак Круцио,айде пак гръцки песни. И аз сега нямам какво да правя,и с Империо го блъсках в стените (хД). Блъскам си го аз, -| излишна| ту в едната стена,ту в другата. Ама изведнъж, баща ми влезе в стаята и ме |по|пита, какво става тук. Той, защото не знае, че съм магьосница (?) и му казах, че после ще му обясня. Той излезе и аз продължих със смъртожадния. Айде пак, повтаряй трите проклятия, защото само тях знаеш. (Знам и Лумос и Експелиармус, ама той нямаше пръчка... и Алохомора знам, ама не знам за какво е хД). Обаче, по едно време, се появи някаква хамава смъртожадна. Тя нищо не правеше. Аз продължих с Круцио, ама изведнъж, тоя спря да пее и аз гледам - шишчето счупено (хД). Като няма какво, изкарах огромния жезъл от найлоновата торба. Да видим, дали той може да прави проклятия. Мне.. нищо не прави. Чудя се, за какво му е на Харчо Потаров жезъл, дет нищо не прави. Ама аз, нали, не се отказвам. Онея се изплашиха, сигурно, защото можех да ги ударя с жезъла, както го размятах така. И изведнъж, си помислих да са завързани, и се появиха някакви въжета. После се пожелах да са здраво завързани и те станаха здраво завързани. Дори мъжа беше вързан за някакъв диван (???). И в същия момент баба ми влиза и вика:
- Не моя диван!
А аз й отвръщам:
- Няма какво да се прави.
И после пожелах да изчезнат, и тез изчезнаха. И аз ,вече доволна, грабнах една метла и бях готова да скоча от прозореца в кухнята, ама тогава се събудих =/





Последната промяна е направена от Меган Фокс на Сря Май 12, 2010 2:49 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Меган Фокс
мъгъл
Меган Фокс


Брой мнения : 24

Флууд ис он дъ мууд! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд ис он дъ мууд!   Флууд ис он дъ мууд! - Page 12 EmptyСря Май 12, 2010 2:43 pm

Да,без грешки е..Като изключим и цялостната безмислена продукция и бедния речник,тези пунтуационни и граматически грешки - бледнеят..Продължавам да съм на същото мнение.
Върнете се в началото Go down
Елвира Еленхел
Първокурсник - Флемио
Елвира Еленхел


Брой мнения : 1020

Трезор
Оставаща сума: 750

Флууд ис он дъ мууд! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд ис он дъ мууд!   Флууд ис он дъ мууд! - Page 12 EmptyСря Май 12, 2010 2:54 pm

Божичко, всеки може да си пише както си иска! Хубаво, пунктуационни грешки, много важно. Ама човек ако се лигави, не е нужно да спазва всички граматически норми. Аз сега, както бях написала в търсенето на другарче за РП, "...Джеръми избегъ", ще ми се караш ли? Понеже се полигавих малко. Я стига. Тук сме, за да се забавляваме. Който си иска да си измисля, който иска да се лигави, това според мен не е проблем за никого и не е тема за спор.
Върнете се в началото Go down
http://the-lost-academy.forumotion.com/forum.htm
Меган Фокс
мъгъл
Меган Фокс


Брой мнения : 24

Флууд ис он дъ мууд! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд ис он дъ мууд!   Флууд ис он дъ мууд! - Page 12 EmptyСря Май 12, 2010 3:02 pm

На никой не се карам,по-скоро се подигравам..съвсем естествено е, всеки ,да пропусне да сложи някоя запетайка - било то от бързане или невнимание.Ти твърдиш,че няма никакви грешки,доказах ти,че ти самата си в грешка.За мен е съвсем различен проблема,явно си останала с грешно впечатление.Не ме вълнува..Аз съм изказала своето мнение,казала съм неща,които мен ме вънуват и мога да си го позволя,за разлика от някои хора.Ясно?


Последната промяна е направена от Меган Фокс на Сря Май 12, 2010 3:13 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Томас Дейтън
Министър на магията
Томас Дейтън


Брой мнения : 327

Флууд ис он дъ мууд! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд ис он дъ мууд!   Флууд ис он дъ мууд! - Page 12 EmptyСря Май 12, 2010 3:12 pm

Вижте! Престанете да се самообиждате, защото най-накрая ще закрия свободната зона и всички ще пишете само РП-та, окей? Всеки допуска грешки, Деа, ти също правиш такива. ;)

Е.. надявам се да престанете, щото ми писна да гледам как се джафкате тука -.-
Върнете се в началото Go down
http://www.secret-world.forumotion.net
Меган Фокс
мъгъл
Меган Фокс


Брой мнения : 24

Флууд ис он дъ мууд! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд ис он дъ мууд!   Флууд ис он дъ мууд! - Page 12 EmptyСря Май 12, 2010 3:18 pm

Някъде да съм твърдяла,че не правя?Тя твърди,че девойката няма грешки в поста си,доказах й,че е доста назад с материала.Изказах мнението си по поста й и имам право да пиша,каквото намеря за добре.
А ти не ми се прави на големия админ..Много големи заплахи предлагаш,еби му майката..чак ме стресна.
Върнете се в началото Go down
Томас Дейтън
Министър на магията
Томас Дейтън


Брой мнения : 327

Флууд ис он дъ мууд! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд ис он дъ мууд!   Флууд ис он дъ мууд! - Page 12 EmptyСря Май 12, 2010 3:40 pm

Ъми, не се правя на никакъв, върша си работата, както виждаш. ;)
Първо, да, имаш право да казваш каквото искаш, стига то да е в рамките на приличното. Това да използваш думи от типа "жалка си", "еби му майката" и т.н. не е доста допустимо. ^^
Върнете се в началото Go down
http://www.secret-world.forumotion.net
Джеръми Гилбърт
мъгъл
Джеръми Гилбърт


Брой мнения : 68

Флууд ис он дъ мууд! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд ис он дъ мууд!   Флууд ис он дъ мууд! - Page 12 EmptyСря Май 12, 2010 3:52 pm

Забранявам да се говори така на Дими! :D
Върнете се в началото Go down
Томас Дейтън
Министър на магията
Томас Дейтън


Брой мнения : 327

Флууд ис он дъ мууд! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд ис он дъ мууд!   Флууд ис он дъ мууд! - Page 12 EmptyСря Май 12, 2010 3:56 pm

Да,.. благодаря за подкрепата. ;д
Върнете се в началото Go down
http://www.secret-world.forumotion.net
Меган Фокс
мъгъл
Меган Фокс


Брой мнения : 24

Флууд ис он дъ мууд! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд ис он дъ мууд!   Флууд ис он дъ мууд! - Page 12 EmptyСря Май 12, 2010 4:20 pm

Хехе...вършиш си работата? Много ползотворна професия си имаш .. Не ме разсмивай,моля те..
Върнете се в началото Go down
Рубен
мъгъл
Рубен


Брой мнения : 475

Флууд ис он дъ мууд! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд ис он дъ мууд!   Флууд ис он дъ мууд! - Page 12 EmptyСря Май 12, 2010 4:25 pm

Е вече, Деа, се убедих, че Кали и Йони са абсолютно прави за теб. От тук нататък, колкото и Ицо и Яна да ми говорят, че си страхотна, нямат шанс да им повярвам.
Да те попитам, ти сънувала ли си някога? Който е сънувал знае, че сънищата са супер объркани. Никой не сънува нормалното си ежедневие, никой не сънува как отива до училище, изпитват го и изкарва 4. Сънищата са много над това. Те се простират дори и извън въображението ти. Аз това никога няма успея да го измисля така, а най-малко ти. Като гледам как се впрягаш за няколко запетайки и на всичкото отгоре казваш, че ми е нужен психолог. Не ти си човека, който може да го каже. Може да критикуваш писаниците ми, които си бяха лигавщини, но да ме изкарваш луда... съжалявам моето момиче, не ти влиза в работата кой е луд и кой не, най-малко да го кажеш за мен.
А като си спомня какви неща си говорила на Кали, мога да ти кажа, че на теб ти е нужен психолог, а не на мен ;)
Върнете се в началото Go down
Едуард ван Фьортедо
Забравител
Едуард ван Фьортедо


Брой мнения : 252

Флууд ис он дъ мууд! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд ис он дъ мууд!   Флууд ис он дъ мууд! - Page 12 EmptyСря Май 12, 2010 4:32 pm

Аре да се спрете а?! Водите един напълно безсмислен спор!!
Върнете се в началото Go down
Рубен
мъгъл
Рубен


Брой мнения : 475

Флууд ис он дъ мууд! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд ис он дъ мууд!   Флууд ис он дъ мууд! - Page 12 EmptyСря Май 12, 2010 4:33 pm

Спор ли? Аз туко що се включих хД
Върнете се в началото Go down
Меган Фокс
мъгъл
Меган Фокс


Брой мнения : 24

Флууд ис он дъ мууд! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд ис он дъ мууд!   Флууд ис он дъ мууд! - Page 12 EmptyСря Май 12, 2010 4:36 pm

Спомниш? Сега,ако се и изкараш и свидетел,мисля че наистина е настъпил момента да се събудиш."Твоето момиче" ще наричаш дъщеря си,мила моя .. Не те карам да имаш някакво мнение за мен,не ме интересува нито,какво е в момента,нито какво някой се опитва да ти поставя.Ти самата,миличка - много слабо ме вълнуваш.Аз съм човека,който ще казва,каквото си иска.Дали си луда или не в характеристиката,която аз имам за теб мисля,че и сама мога да преценя.Лигня или не,аз знам до къде и колко смятам,че може да ти е границата на умствените качества,а за запетайките - те не са главното мила,виж, бедния речник, с който достойно се представяш е по-фрапиращата особеност в ситуацията.А това,как ме възприемат Ицо и Яна е съвсем друга тема.Те могат да твърдят,че ме познават,като човек-ти не можеш.Всеки е с характера си,аз съм тарикатка,обаче мога да си го позволя,ти мила моя,като не можеш,никой не те задължава да се и излагаш самичка.
Така,че смятам да прекратим прекрасната тема върху нещо,което е очеизвадно за всеки и под очеизвадно имам впредвид истината на всеки сам за себе си ..



Върнете се в началото Go down
Персефона Долкинс
мъгъл
Персефона Долкинс


Брой мнения : 112

Флууд ис он дъ мууд! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд ис он дъ мууд!   Флууд ис он дъ мууд! - Page 12 EmptyСря Май 12, 2010 4:40 pm

Лелее.. Ама проклятието на Хари Потър се сбъдна /и аз го четох съня../ хД Не че искам да се меся, че тука достатъчно месене има.. хД
Върнете се в началото Go down
Рубен
мъгъл
Рубен


Брой мнения : 475

Флууд ис он дъ мууд! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд ис он дъ мууд!   Флууд ис он дъ мууд! - Page 12 EmptyСря Май 12, 2010 5:35 pm

Ама това си е флууд темичка, всеки може да се меси...
А и да. Видя ли. Сбъдна се. И сега обаче съм много по-насърчена да не напускам форума, както смятах по рано днес.
Върнете се в началото Go down
Персефона Долкинс
мъгъл
Персефона Долкинс


Брой мнения : 112

Флууд ис он дъ мууд! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд ис он дъ мууд!   Флууд ис он дъ мууд! - Page 12 EmptyСря Май 12, 2010 5:48 pm

Ето всички се убедиха вече.. Аз пък се хиля на едно, което можете да видите ТУК! Най-ме кефи Рон, Рон, Рон Уизли..
Ама накрая - Волдемор, Волдемор, ууу Волде, Волде, Волдемор.. хД
Върнете се в началото Go down
Алекто Хекантохейри
мъгъл



Брой мнения : 262

Флууд ис он дъ мууд! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд ис он дъ мууд!   Флууд ис он дъ мууд! - Page 12 EmptyСря Май 12, 2010 6:06 pm

Хаха, Сеф, уникално е ;дд Знаеш ли, това клипче ми помогна да не се нахвърля заради.. кхъм.. разправията Флууд ис он дъ мууд! - Page 12 217881
Върнете се в началото Go down
Лириана Форкънтър
Директор; преподавател по "Способности"; рък-л на дом Флемио
Лириана Форкънтър


Брой мнения : 431

Трезор
Оставаща сума: 750

Флууд ис он дъ мууд! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд ис он дъ мууд!   Флууд ис он дъ мууд! - Page 12 EmptyСря Май 12, 2010 6:11 pm

Аааа, т'ва е велико. ^^ И преди съм го гледкала...
"Хари - Снейп - Хари - Снейп - Хари - Снейп - Хари - Снейп - Хари - Снейп - Хари - Снейп... Дълбълдоооор!" - тази част е много яка. xD Само как излиза изведнъж... и после "Хъъърмаяни..." :} ;d
И накрая "Волдемор, Волдемор, ууу, Волди, Волди, Волдемор..."! <33

Много сме се смяли на това... xd
Върнете се в началото Go down
Рубен
мъгъл
Рубен


Брой мнения : 475

Флууд ис он дъ мууд! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд ис он дъ мууд!   Флууд ис он дъ мууд! - Page 12 EmptyСря Май 12, 2010 6:13 pm

хари потър.. хари потър хД
Върнете се в началото Go down
Едуард ван Фьортедо
Забравител
Едуард ван Фьортедо


Брой мнения : 252

Флууд ис он дъ мууд! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд ис он дъ мууд!   Флууд ис он дъ мууд! - Page 12 EmptyСря Май 12, 2010 6:18 pm

Много се радва, че караниците преминаха. Целувки за всички!! kiss kiss kiss kiss Днес ми е много слънчев ден и сърце не ми дава да се карам с някой :Д
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Флууд ис он дъ мууд! - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд ис он дъ мууд!   Флууд ис он дъ мууд! - Page 12 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Флууд ис он дъ мууд!
Върнете се в началото 
Страница 12 от 13Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Флууд на воля!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Secret World :: Други :: Secret World :: Дискусии и разговори-
Идете на: