Secret World
Добре Дошли в Secret-World - един необятен и завладяващ магически свят. Моля, регистрирайте се за да намерите много приятели, да се забавлявате и най-вече да получите достъп до вълнуващата ни онлайн РП игра.

Очакваме Ви!
Secret World
Добре Дошли в Secret-World - един необятен и завладяващ магически свят. Моля, регистрирайте се за да намерите много приятели, да се забавлявате и най-вече да получите достъп до вълнуващата ни онлайн РП игра.

Очакваме Ви!
Secret World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексDaily prophetПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Една малка паткаа.. xDD

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Персефона Долкинс
мъгъл
Персефона Долкинс


Брой мнения : 112

Една малка паткаа.. xDD Empty
ПисанеЗаглавие: Една малка паткаа.. xDD   Една малка паткаа.. xDD EmptyПет Апр 09, 2010 5:28 pm

Такамз.. Реших и аз да си направя темичка тукаа... xD Казвам се Александра, но за по-кратко можете да ми викате Ал. На 12 от Монтана, но пребивава в Пловдив. хD Ставам на 13 това лято /20,07/. Който иска нещо да пита.. xD
Любими книги: Хари Потър определено.. /Аз заради него се научих да чета на 5 годишна възраст xD/
Мразя: Здрач и всичко свързано с него.. ;дд
Върнете се в началото Go down
Алекто Хекантохейри
мъгъл



Брой мнения : 262

Една малка паткаа.. xDD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една малка паткаа.. xDD   Една малка паткаа.. xDD EmptyЧет Апр 22, 2010 5:42 pm

Ау, раче като мен ^^
Няколко тъпи въпроси:
Обичаш ли Джак Спароу? *не ми казвай, че не си гледала Пиратите*
А дъжда?
А да четеш?
А насекоми?
Обичаш ли веселите чорапки?
А шарените чадъри?
А рибките?
Какъв е цвета на косата ти?
Любим скъпоценен камък?
Мнение за броколите?
Върнете се в началото Go down
Персефона Долкинс
мъгъл
Персефона Долкинс


Брой мнения : 112

Една малка паткаа.. xDD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една малка паткаа.. xDD   Една малка паткаа.. xDD EmptyПет Апр 23, 2010 7:26 am

Обичаш ли Джак Спароу? *не ми казвай, че не си гледала Пиратите* - Ъмм, не съм го гледала! (rofl)
А дъжда? - Много!
А да четеш? - Естествено!
А насекоми? - Не! хД
Обичаш ли веселите чорапки? - Радват.. хД
А шарените чадъри? - И те също, ама предпочитам тъмни.. хД
А рибките? - И те радват.. хД
Какъв е цвета на косата ти? - Нещо междо русо и кестеняво. хД Един път гледах в един каталог за бои за коси и пише, че съм с карамелено руса коса. хД
Любим скъпоценен камък? - Аквамарин, сигурно! хД
Мнение за броколите? - Ъмм, не са чак толкова лоши, за колкото ги представят,.. (rofl)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Една малка паткаа.. xDD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една малка паткаа.. xDD   Една малка паткаа.. xDD Empty

Върнете се в началото Go down
 
Една малка паткаа.. xDD
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Пророческите сънища на една 6маТкъ...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Secret World :: Други :: Secret World :: Дискусии и разговори :: Да се опознаем!-
Идете на: