Secret World
Добре Дошли в Secret-World - един необятен и завладяващ магически свят. Моля, регистрирайте се за да намерите много приятели, да се забавлявате и най-вече да получите достъп до вълнуващата ни онлайн РП игра.

Очакваме Ви!
Secret World
Добре Дошли в Secret-World - един необятен и завладяващ магически свят. Моля, регистрирайте се за да намерите много приятели, да се забавлявате и най-вече да получите достъп до вълнуващата ни онлайн РП игра.

Очакваме Ви!
Secret World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексDaily prophetПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 DarknesSs =]

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Джеръми Гилбърт
мъгъл
Джеръми Гилбърт


Брой мнения : 68

DarknesSs =] Empty
ПисанеЗаглавие: DarknesSs =]   DarknesSs =] EmptyЧет Апр 22, 2010 10:00 am

Welcome To The Dark Side!

Здравейте! По принцип в повечето форуми, където съм бил, трябваше да съм имал поне 50 поста, за да си направя тема, но тук не видях такова нещо и затова си направих. Извинявам се много, ако има такива правила!

Е, казвам се Джулиян, много ми е приятно! Скоро навърших 16 години, от град Елхово съм, но сигурно повечето от вас не са чували за него. Не е село, както си мислят хората, но тук-там може да видиш крави по улиците или някоя изгубена ценност, носена от хора или животни дълго време... xD Питайте, каквото ви е на душа! ^^
Върнете се в началото Go down
Рубен
мъгъл
Рубен


Брой мнения : 475

DarknesSs =] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: DarknesSs =]   DarknesSs =] EmptyЧет Апр 22, 2010 5:35 pm

Здравей скъпи мой Джулианчо Саймън Силвърмун
Да ти кажа, не се притеснявай за кравите и в Меден Рудник ги има, дето се води, че е жилищен комплекс в Бургас, ама по-скоро е щата Индиян...
Какво си правиш?
Какво пи през последните 24 часа?
Какво мислиш за утрешния ден?
Според теб ще умрем ли през 2012?
Кое е първото: яйцето или кокошката?

До тук с нормалните въпроси... сега да започнем с въпросите, на които аз не мога да отговоря, защото не знам как...
Коя ти е любимата книга от поредицата на Хари Потър?
Ами от Здрач (puke)?
Любим персонаж от ХП?

Eidt: Без да исках го постнах, ама то така става обикновено...
Сега не се сещам за други въпроси така че те оставям на мира ^^
Върнете се в началото Go down
Джеръми Гилбърт
мъгъл
Джеръми Гилбърт


Брой мнения : 68

DarknesSs =] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: DarknesSs =]   DarknesSs =] EmptyЧет Апр 22, 2010 5:55 pm

Здрасти. Как ти беше името? Йоанна? Симона? Ааа, шегувам се...хихихи :D

1.Слушам музика и се чудя какво да правя. Не ми е до излизане тази вечер, затова може да потърся някой филм да гледам. ^^
2.Водка с кола, кола с водка, водка с водка, кола с кола и пак същото...вода и вода с вода... xD
3.Ох, утре е Свети Петък! xD Ще отида на училище, че класната днес не се спря да ми звъни, макар че продължавам да не й вдигам телефона. След обяд ще се наспя едно хубаво и вечерта ще има пропивки и яки забивки в дискотеката...но, ако успея да накарам Наско да не ходим, тогава ще си запалим огън в гората и ще пием... xD
4.Не, не мисля. Това са провокации за паника и масови самоубийства. Не вярвам да се случи нещо такова в близките години. Но, дори да умрем - мен не ме е страх от смъртта, а и вярвам за живота след нея. Ще стана принц на ада, сигурно. xD
5.Първо Бог създал петела, а после кокошката се родила от реброто му (като Адам и Ева)...после се появило и яйцето.

Честно да ти кажа, не знам коя е любимата ми книга от Хари Потър. Може би Затворникът от Азкабан.
Здрач...Зазоряване ми е най-любима, а тази, която хич не ми харесва е Затъмнение. Дори вече не чакам с такова нетърпение филма. xD
Любимите ми персонажи от ХП са Драко, Белатрикс и Луна... xD Братовчедка ми преди беше казала, че аз съм мъжкия вариант на Луна... lol
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





DarknesSs =] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: DarknesSs =]   DarknesSs =] Empty

Върнете се в началото Go down
 
DarknesSs =]
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Follow...DarknesSs

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Secret World :: Други :: Secret World :: Дискусии и разговори :: Да се опознаем!-
Идете на: