Secret World
Добре Дошли в Secret-World - един необятен и завладяващ магически свят. Моля, регистрирайте се за да намерите много приятели, да се забавлявате и най-вече да получите достъп до вълнуващата ни онлайн РП игра.

Очакваме Ви!
Secret World
Добре Дошли в Secret-World - един необятен и завладяващ магически свят. Моля, регистрирайте се за да намерите много приятели, да се забавлявате и най-вече да получите достъп до вълнуващата ни онлайн РП игра.

Очакваме Ви!
Secret World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексDaily prophetПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 mOnsItyYy... ;]

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Касиопея Ефалтис
Собственик на магазин на ул. Фиделиус
Касиопея Ефалтис


Брой мнения : 212

Трезор
Оставаща сума: 750

mOnsItyYy... ;] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: mOnsItyYy... ;]   mOnsItyYy... ;] - Page 2 EmptyЧет Юли 22, 2010 11:37 am

First topic message reminder :

Супер... Пак има Туитер :)
Какво правя сега???
Пиша в Туитера, ровя във фейсбук и чакам Дими да ми пише..
А, писа ми...
[14:35:01] twilight ♥️: са ни мой ;д
---.---
Сега ще взема да напиша някое друго изречение по героя си и после може да гледам някой филм :) А, после трябва и да излизам... Не е лесна мойта...
Повече не измислих, така че до после :)


Последната промяна е направена от Касиопея Ефалтис на Нед Сеп 05, 2010 7:16 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Касиопея Ефалтис
Собственик на магазин на ул. Фиделиус
Касиопея Ефалтис


Брой мнения : 212

Трезор
Оставаща сума: 750

mOnsItyYy... ;] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: mOnsItyYy... ;]   mOnsItyYy... ;] - Page 2 EmptyПон Сеп 20, 2010 6:11 pm

Ох.... сега се чудя кой филм да гледам преди да заспа хд Утре имам микроикономика и си нямам ни най-малка представа какво ще се учи по това хд Днес имах Стенография и учихме ероглифската азбука хд Писахме някви ченгелчета там в тетрадки с тесни и широки редове като първокласниците, но инъче ми е интересно... дано да пожъна успехи по този предмет хд Утре започваме от втори час, което значи осем без пет, което си е горе-долу добре... Днес си накупих тетрадки, а сега слушам Пинк... Соу соу лат (мюзик) и така... Едва ли някой от вас ми чете глупостите, а и сега не ми се пише особено много хд Ох в няколкото реда по-горе няма една думичка, която да е свързана с друга смислено хд


Последната промяна е направена от Касиопея Ефалтис на Сря Сеп 22, 2010 4:05 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Касиопея Ефалтис
Собственик на магазин на ул. Фиделиус
Касиопея Ефалтис


Брой мнения : 212

Трезор
Оставаща сума: 750

mOnsItyYy... ;] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: mOnsItyYy... ;]   mOnsItyYy... ;] - Page 2 EmptyСря Сеп 22, 2010 3:45 pm

Сутринта станах, изкъпах се и нали се оправих... После отидох с баба ми до една мебелна къща, защото иска да прави някви размествания у дома и т.н. До обяд си бях у дома... Малко преди да седна на компютъра си направих няква мн яка прическа ^^ Мн ме радва.. С плитки е и е мн сладурско хд После малко висях във фъкбука и после пак ходихме до една мебелна къща... Гледахме дивани, легла и други такива глупости и после нали се прибрахме... На връщане си купих учебника по математика и този по Психология.... До преди няколко минути учих по психология.... Баси яките имена дет има в тоя учебник хд Мн ма радват... Четох там как произлязла психологията... Някои неща не ги разбрах, но какво да се прави хд Сега писах на Дими и така хд След малко ще си хвърля едно око на лейди популара и така хд
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





mOnsItyYy... ;] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: mOnsItyYy... ;]   mOnsItyYy... ;] - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
mOnsItyYy... ;]
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Secret World :: Начало :: Дискусии и разговори :: Да се опознаем :: Twitter-
Идете на: