Secret World
Добре Дошли в Secret-World - един необятен и завладяващ магически свят. Моля, регистрирайте се за да намерите много приятели, да се забавлявате и най-вече да получите достъп до вълнуващата ни онлайн РП игра.

Очакваме Ви!
Secret World
Добре Дошли в Secret-World - един необятен и завладяващ магически свят. Моля, регистрирайте се за да намерите много приятели, да се забавлявате и най-вече да получите достъп до вълнуващата ни онлайн РП игра.

Очакваме Ви!
Secret World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексDaily prophetПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Сериалчета ^^

Go down 
+4
Елвира Еленхел
Лия Розенберг
Едуард ван Фьортедо
Касиопея Ефалтис
8 posters
АвторСъобщение
Касиопея Ефалтис
Собственик на магазин на ул. Фиделиус
Касиопея Ефалтис


Брой мнения : 212

Трезор
Оставаща сума: 750

Сериалчета ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Сериалчета ^^   Сериалчета ^^ EmptyСря Авг 11, 2010 10:45 am

Кои са вашите любими сериали? Косопад може би или Сакъс (Перла) хд

Аз си падам по криминалните сериалчета ---> От место престъплението: Маями и Лас Вегас <333
Напоследък се зарибих по новото сериалче по Нова ТВ (колко е ново, не знам) - Честни измамници
Харесва ми и PLL (pretty little liars)... Жалко че ще го спират чак до януари... Аз сега ще си дръпна новата серийка и ще го гледамммм ^^
Падам си също по Доктор Хаус, Приятели, Сексът и градът, Малкълм и за други в момента не се сещам хд
Върнете се в началото Go down
Едуард ван Фьортедо
Забравител
Едуард ван Фьортедо


Брой мнения : 252

Сериалчета ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериалчета ^^   Сериалчета ^^ EmptyСря Авг 11, 2010 11:10 am

Хах, моите любими пък са Малкълм, Женени с деца, Шепот от одвъдното, Забранена любов :D ... Преди гледах Трима братя,три сестри; Вдовицата в бяло ххаа ..

А най-любимите са ми.. ORINGE COUNTY I VAMPIRE DIARIES!!
Върнете се в началото Go down
Лия Розенберг
Първокурсник - Флемио
Лия Розенберг


Брой мнения : 39

Сериалчета ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериалчета ^^   Сериалчета ^^ EmptyСря Авг 11, 2010 11:19 am

Малки Сладки Лъжкини /наистина жалко, че го спират.../, Д- р Хаус, Малкълм, Как се запознах с майка ви, Частна Практика, Анатомията на Грей, Смешно отделение и още доста. А, сетих се. Забравих Дневниците на вампира. xD
Върнете се в началото Go down
Елвира Еленхел
Първокурсник - Флемио
Елвира Еленхел


Брой мнения : 1020

Трезор
Оставаща сума: 750

Сериалчета ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериалчета ^^   Сериалчета ^^ EmptyСря Авг 11, 2010 12:42 pm

Ух, множко са, а на един даже не му знам името. Беше нещо в Найроби с някаква Шийла ли, Шейла, ли и аз не помня. xD
Иначе - Доктор Хаус, Мечът на истината, Малкълм, Царят на квартала, Моите мили съседи, Честни измамници, Шепот от отвъдното... Добре де, и Незабравима все става за нещо. Well...
Върнете се в началото Go down
http://the-lost-academy.forumotion.com/forum.htm
Джин Аканиши
Първокурсник - Флемио
Джин Аканиши


Брой мнения : 445

Трезор
Оставаща сума: 750

Сериалчета ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериалчета ^^   Сериалчета ^^ EmptyСъб Авг 14, 2010 10:17 am

Well, тук наистина мога да говоря доста .. но ще се огранича до тези,които ми идват на ум в момента lol
Д-р Хаус,Приятели,Малкълм,От местопрестъплението /вс градове/
Nabuta wo produce [японски], You're beautiful [койрески], Boys over flowers [корейски], Coffee Prince [корейски]
Ами,дам..това са ми любимите,които мога да си ги гледам по 100 пъти и не ми омръзнат ^^
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/midnight_meet
Илайза Тайлър
Първокурсник - Флемио
Илайза Тайлър


Брой мнения : 31

Трезор
Оставаща сума: 750

Сериалчета ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериалчета ^^   Сериалчета ^^ EmptyСъб Авг 14, 2010 12:26 pm

Корейските са две само засега - You're Beautiful, Boys over flowers
Иначе Анатомията на Грей, ОТХ, Клюкарката, Д-р Хаус, Свръхестествено, Дневниците на вампира, Фелисити, 90210
Май това са засега. Този Pretty little liars и него го имам свален, ама не съм го изгледала още. Явно ще е хубав. ^^
Върнете се в началото Go down
Наталия Джоунс
Първокурсник - Флемио



Брой мнения : 64

Сериалчета ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериалчета ^^   Сериалчета ^^ EmptyЧет Авг 26, 2010 6:33 pm

Обожавам много, дори преди три седмици започнах нещо, наречено маратон от стари любими неща.
Например: Анатомията на Грей, Кръгът на Доусън, Дневниците на вампира, Клюкарката, Гимназия Деграси, ОТХ, Хаус, От местопрестъплението, Герои.... и още, и още, и още.....
Върнете се в началото Go down
Дизереде Нейт
Първокурсник - Арис
Дизереде Нейт


Брой мнения : 20

Сериалчета ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериалчета ^^   Сериалчета ^^ EmptyЧет Сеп 02, 2010 7:09 am

Pretty little liars, Кости, ,От местопрестъплението Маями, Анатомията на Грей, Герой, The crow, Шепот от отвъдното, Приключенията на Мерлин , REBELDE, Instant star, one tree hill, Момичетата Гилмор , криминални уравнения, закон и ред умисъл за престъпление, закон и ред специални разследвания

а за Кръгът на Доусън , отдавна не бях чувала някой да говори за него heart heart heart
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsschool.bulgarianforum.net
Sponsored content





Сериалчета ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериалчета ^^   Сериалчета ^^ Empty

Върнете се в началото Go down
 
Сериалчета ^^
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Secret World :: Начало :: Дискусии и разговори :: Филми-
Идете на: