Secret World
Добре Дошли в Secret-World - един необятен и завладяващ магически свят. Моля, регистрирайте се за да намерите много приятели, да се забавлявате и най-вече да получите достъп до вълнуващата ни онлайн РП игра.

Очакваме Ви!
Secret World
Добре Дошли в Secret-World - един необятен и завладяващ магически свят. Моля, регистрирайте се за да намерите много приятели, да се забавлявате и най-вече да получите достъп до вълнуващата ни онлайн РП игра.

Очакваме Ви!
Secret World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексDaily prophetПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Коментарчета...

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Касиопея Ефалтис
Собственик на магазин на ул. Фиделиус
Касиопея Ефалтис


Брой мнения : 212

Трезор
Оставаща сума: 750

Коментарчета... Empty
ПисанеЗаглавие: Коментарчета...   Коментарчета... EmptyСря Сеп 08, 2010 4:26 pm

Прочели сте нещо забавно, чудновато или необичайно, в туитера на форума и искате да дадете едно коментарче по въпроса - това е мястото (Но помнете - без флууд... може да изпишете само десет страници по един въпрос, нито едно мнение повече). Започва се...
Върнете се в началото Go down
Елвира Еленхел
Първокурсник - Флемио
Елвира Еленхел


Брой мнения : 1020

Трезор
Оставаща сума: 750

Коментарчета... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментарчета...   Коментарчета... EmptyЧет Сеп 09, 2010 8:47 am

... и Теди пристига! хД И аз съм така с подаръците. Те са по-важни, по-интересни и си остават за... доста време, а партито е само няколко часа. :D И, ето, аз вече ти направих темичка! (: И, о, казват, че ако толкова много се вълнуваш от Фейсбук, значи си пристрастен. Недей, моля ти се, недей...! Няма клиника за фейсбук-пристрастени! хД
Върнете се в началото Go down
http://the-lost-academy.forumotion.com/forum.htm
Елвира Еленхел
Първокурсник - Флемио
Елвира Еленхел


Брой мнения : 1020

Трезор
Оставаща сума: 750

Коментарчета... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментарчета...   Коментарчета... EmptyСъб Сеп 11, 2010 2:03 pm

Ех, Мони, и какво от това, че си болна? хД Не си ни прогонила... Говоря за нас (себе си), нали имаме раздвоение на личността... Спокойно, тук сме. Ама как само ти си пишеш в туитъра, мен ме мързи. Няма какво да пиша. Не че няма, просто... не знам, нещо ми е странно. хД
Върнете се в началото Go down
http://the-lost-academy.forumotion.com/forum.htm
Касиопея Ефалтис
Собственик на магазин на ул. Фиделиус
Касиопея Ефалтис


Брой мнения : 212

Трезор
Оставаща сума: 750

Коментарчета... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментарчета...   Коментарчета... EmptyСъб Сеп 11, 2010 3:29 pm

хд Аз се пръскам да пиша в туитера хд сега пак ще пиша хд
Върнете се в началото Go down
Касиопея Ефалтис
Собственик на магазин на ул. Фиделиус
Касиопея Ефалтис


Брой мнения : 212

Трезор
Оставаща сума: 750

Коментарчета... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментарчета...   Коментарчета... EmptyНед Сеп 12, 2010 4:27 pm

Просто... Не знам какви са тия днешните кучета. Да не са решили все още нормални ли ще са, или обратни. хД На седем години, за Бога, и върху тримесечният ми лабрадор, дето е два пъти по-голям от него на ръст!! lol

сегашното поколение кучета не знаят какво искат хд И да.... девички смееее ^^ тва е възможно най-яката зодия разбораш ли хд
Върнете се в началото Go down
Елвира Еленхел
Първокурсник - Флемио
Елвира Еленхел


Брой мнения : 1020

Трезор
Оставаща сума: 750

Коментарчета... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментарчета...   Коментарчета... EmptyНед Сеп 12, 2010 5:07 pm

Дам. ^^ На мен любимите ми зодии са Дева, Лъв, Козирог и Близнаци. Така подредени. хД Пък мразя Везни и Телец. Някак си са ми прекалено... смотани. Blushing И Риби не обичам. Абе... Все едно.
Върнете се в началото Go down
http://the-lost-academy.forumotion.com/forum.htm
Елвира Еленхел
Първокурсник - Флемио
Елвира Еленхел


Брой мнения : 1020

Трезор
Оставаща сума: 750

Коментарчета... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментарчета...   Коментарчета... EmptyПет Сеп 17, 2010 7:49 pm

Хеей, Мони, аз не влизах днес, защото бях заета! Знаеш ли сега как ме болят краката от толкова ходене и тоя гаден (любим) танц от балета... Пък и новата парола на компютъра не знаех. Ама влязох. ;р И сега ще пиша и аз нещичко в туитера ми. Не че някой нещо ще разбере, ама все едно. ;дд
Върнете се в началото Go down
http://the-lost-academy.forumotion.com/forum.htm
Лириана Форкънтър
Директор; преподавател по "Способности"; рък-л на дом Флемио
Лириана Форкънтър


Брой мнения : 431

Трезор
Оставаща сума: 750

Коментарчета... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментарчета...   Коментарчета... EmptyСъб Сеп 18, 2010 6:47 am

Елвира Еленхел написа:
Пък мразя Везни и Телец. Някак си са ми прекалено... смотани. Blushing

Ама мерси, мерси... wooow :D Имаш предрасъдъци или това е за всички... всииички от тях? ;dd

Btw, Тедс, не ми се четяха всичките ти дъъъълги постове тая сутрин, ама мернах някой работи и сега да те питам. хд Андрей? Китара? Wtf? xDD Не беше ли барабани онзи.... или аз вече не съм в течение.. xd
Върнете се в началото Go down
Касиопея Ефалтис
Собственик на магазин на ул. Фиделиус
Касиопея Ефалтис


Брой мнения : 212

Трезор
Оставаща сума: 750

Коментарчета... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментарчета...   Коментарчета... EmptyСъб Сеп 18, 2010 8:25 am

Много е сладко това с Андрейййй ^^ Искам още да си говорите и да ти намига и ти да го казваш тука хд
Върнете се в началото Go down
Елвира Еленхел
Първокурсник - Флемио
Елвира Еленхел


Брой мнения : 1020

Трезор
Оставаща сума: 750

Коментарчета... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментарчета...   Коментарчета... EmptyСъб Сеп 18, 2010 9:48 am

Хах... Аз точно снощи се сетих, че всъщност би трябвало да не пиша такива глупости, защото или ви отегчавам, или ме мислите за... Абе, не знам, ама не си мислите хубави неща за мен. Нооо, добре, аз и без това все някъде трябва да си пиша тия неща... ;дд
Кали, да, доста си изпуснала. хД Малко ще трябва да почетеш малко от по-нагоре... Всъщност, не знам. Абе, просто като не съм виждала Иван от три месеца и вече... избледня... да си призная... Blushing А пък Андрей е много по-общителен, и не е кльоща... хД Въпреки че не може да пее. Само на AC/DC песните докарва (така де, той е вокалист и е с китара... в групата, де), но и това е нещо. И такам...
Върнете се в началото Go down
http://the-lost-academy.forumotion.com/forum.htm
Лириана Форкънтър
Директор; преподавател по "Способности"; рък-л на дом Флемио
Лириана Форкънтър


Брой мнения : 431

Трезор
Оставаща сума: 750

Коментарчета... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментарчета...   Коментарчета... EmptyСъб Сеп 18, 2010 10:06 am

Не отговори на въпроса за телците и девите... xDD
Върнете се в началото Go down
Елвира Еленхел
Първокурсник - Флемио
Елвира Еленхел


Брой мнения : 1020

Трезор
Оставаща сума: 750

Коментарчета... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментарчета...   Коментарчета... EmptyВто Сеп 28, 2010 7:56 pm

О, забравих. angel Ако ти си Телец или Везни, значи не е за всички... всииички от тях. хД
Върнете се в началото Go down
http://the-lost-academy.forumotion.com/forum.htm
Sponsored content





Коментарчета... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментарчета...   Коментарчета... Empty

Върнете се в началото Go down
 
Коментарчета...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Живота на един върколак ~коментарчета~
» Името е в процес на обработка xD [коментарчета]

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Secret World :: Начало :: Дискусии и разговори :: Да се опознаем :: Twitter-
Идете на: